OZNAMY

 

V utorok 6.12. 2022 dopoludnia nás v MŠ navštívi Mikuláš. V spolupráci so žiačkami SOŠPg, OZ Bullka a s rodičmi potešíme srdiečka našich detí.

Mestská časť Bratislava-Dúbravka Vám oznamuje,že od 23.12.2022 (piatok vrátane) do 30.12.2022 (piatok)bude materská škola zatvorená.

V dňoch 21.11.,22.11. a 23.11. dopoludnia bude v MŠ prebiehať vianočné fotenie. Prosíme deti tematicky obliecť.

Milí rodičia, určite ste si viacerí všimli, že sa v okolí budovy konajú stavebné úpravy. Vzhľadom na zatepľovanie budovy nás čakajú uzavreté vchody do budovy a taktiež ŠD pre naše deti. Predbežne Vás budeme informovať, ako to organizačne zabezpečíme.

-2 celé balenie papierových vreckoviek (2x10 balíčkov alebo vreckovky v papierových boxoch)
- 1 balenie detských vlhkých utierok
- tenké igelitové tašky na zabalenie špinavého oblečenia
(tieto veci odovzdať pani učiteľkám)

  • Vážení rodičia, deti II. triedy sa v piatok 30.4. 2021 vrátia do MŠ. Pôvodná karenténa do 10.5. 2021 (zápisnica RÚVZ) bola dnes zrušená, nakoľko dieťa, ktoré v Atg teste vyšlo pozitívne, v PCR teste bolo negatívne. Touto cestou Vás do budúcnosti žiadame: ak bude mať dieťa Atg test pozitívny, nechajte dieťa doma a objednajte sa na PCR test a informujte riaditeľku školy,, ďalej ak bude mať dieťa PCR test pozitívny po Atg teste, tak sa trieda po rozhodnutí RÚVZ uzatvorí.    Za pochopenie vopred ďakujem, riaditeľka školy.