OZNAMY

je nám veľkým potešením pozvať Vás dňa 30.6. o 17.00 h na našu Rozlúčkovú besiedku, ktorá sa uskutoční na školskom dvore materskej školy. Tešíme sa na vás !

V pondelok 7.6. 2021 privítame v našej MŠ veľmi milého hosťa - Zahrajka - ktorý nám zahrá obľúbené pesničky našich detí.

Dňa 3.6. 2021 (štvrtok) sa budú deti fotiť na triedne fotografie. Prosíme rodičov o slávnostnejšie oblečenie. Ponuka jarného individuálneho fotenia prichádza v týchto dňoch do vašich mailov. Ďakujeme, že zahlasujete svoj záujem alebo nezáujem o toto fotografovanie u triednych učiteliek. Presný dátum jarného fotenia vám ešte upresníme.

Z projektu Múdre hranie do MŠ prišlo vyše 40 kníh, vrátane hovoriacich. Veľmi nás teší, keď môžeme výchovu a vzdelávanie sprestriť aj takýmito pútavými edukačnými pomôckami.

Milí rodičia, počas letných prázdnin bude naša MŠ zatvorená v mesiaci august. Vzhľadom k pandemickej situácii nebude v tomto mesiaci k dispozícii náhradná MŠ.

Milí rodičia, od pondelka 3.5. 2021 od Vás nevyžadujeme preukázanie sa negatívnym testom. Pani učiteľke ráno odovzdáte len Vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Milí rodičia, od 12.4. bude naša MŠ v prevádzke pre všetky deti. Zvážte, prosím, či svoje dieťa dáte do kolektívu. Ak nie, je Vašou povinnosťou dieťa do 8.00 h odhlásiť na tel.č. 0948 874 943. Prevádzka MŠ bude od 7.00 h do 17.00 h. Podmienky a opatrenia zostávajú nastavené tak, ako doteraz:

Milí rodičia, aj po Veľkej noci t.j. od 6.4. 2021, naša MŠ pokračuje v nezmenenom režime. Vzhľadom na pretrvávajúce obmedzenie mobility bude prevádzka prednostne určená pre deti zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce. Určuje to rozhodnutie ministra školstva zverejnené 31. marca 2021. V prípade, ak niekto súrne potrebuje dať dieťa do...

• Vážení rodičia, deti II. triedy sa v piatok 30.4. 2021 vrátia do MŠ. Pôvodná karenténa do 10.5. 2021 (zápisnica RÚVZ) bola dnes zrušená, nakoľko dieťa, ktoré v Atg teste vyšlo pozitívne, v PCR teste bolo negatívne. Touto cestou Vás do budúcnosti žiadame: ak bude mať dieťa Atg test pozitívny, nechajte dieťa doma a objednajte sa na PCR test a informujte riaditeľku školy,, ďalej ak bude mať dieťa PCR test pozitívny po Atg teste, tak sa trieda po rozhodnutí RÚVZ uzatvorí.    Za pochopenie vopred ďakujem, riaditeľka školy.