ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA

03.09.2022

Milí rodičia,  určite ste si viacerí všimli, že sa v okolí budovy konajú stavebné úpravy. Vzhľadom na zatepľovanie budovy nás čakajú uzavreté vchody do budovy a taktiež ŠD pre naše deti. Predbežne Vás budeme informovať, ako to organizačne zabezpečíme. 

Deti prichádzajú do budovy od 6.30 do 8.00 hod. Prosíme, dodržiavajte uvedený čas, nakoľko po 8.00 hod. sa už zisťuje počet detí nachádzajúcich sa v MŠ a nahlasuje sa strava.

Časová prevádzka v triedach:

Hlavný vchod - otvorený od 6.30 hod. pre všetky triedy, od 7.00 hod. pre deti 1. a 2. triedy

Vchod od ŠD - otvorený od 7.00 hod. pre deti 3. a 4. triedy

1. trieda v prevádzke od 6.30 hod. do 17.00 hod.

2. trieda - v prevádzke od 7.30 hod. (do toho času sa deti schádzajú v 1. tr.) do 16.00 hod. (po tomto čase deti prechádzajú do 1.tr.)

3. trieda - v prevádzke od 7.00 hod. (aj pre deti 4. tr.) do 16.30 hod.

4. trieda - v prevádzke od 7.30 hod. do 17.00 hod. (aj deti 3. tr.)

Vstup do budovy je povolený pre všetkých rodičov. Žiadame o dezinfikovanie rúk pri vstupe. Do 1. a 2. tr. privedie dieťa zo šatne len jeden z rodičov. Ak vstupujete zo šatne ďalej do budovy, ste povinný použiť návleky na topánky. Ak budete prechádzať s dieťaťom po budove, dieťa si vyzuje topánky a chytí do rúk (tak sú deti vedené aj pani učiteľkami, keď prechádzajú z prednej šatne dozadu na ŠD). S kočíkom je zakázané vstupovať dnu do budovy, ako aj prechádzať s ním po chodbe. Pondelok bude troška chaotický najmä pre rodičov novoprijatých detí, ale niet sa čoho obávať. Sme zohratí personál a všetko hravo zvládneme. Posledná rada pre Vás - neroniť slzičky pred deťmi, lebo tie to majú ťažšie ako vy. Idú spoznať nových kamošov, nové prostredie a nových dospelých, tak im to uľahčite tým, že vy budete odvážnejší.